Ετικέτες

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2013

Ξανά γκολ ο Καραγκούνης (VIDEO)

Μετά το «παρθενικό» γκολ του με τη φανέλα της Φούλαμ στο Κύπελλο, ο Γιώργος Καραγκούνης «άνοιξε λογαριασμό» και στην Πρέμιερ Λιγκ. Οι «κότατζερς» υποδέχθηκαν τη Γουίγκαν και αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1, στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής, με τον διεθνή μέσο, που αγωνίστηκε και στα 90 λεπτά, να ανοίγει το σκορ στο 22ο λεπτό και τους φιλοξενούμενους να παίρνουν το βαθμό με τον Φράνκο Ντι Σάντο στο 71΄.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

συνέχεια παρακάτω...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Προσφορές~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-> Διάλεξε ένα από τα χειροποίητα γούρια της προσφοράς από μόνο 5€ και δώρισέ το σε κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο

-> Πλήρες πακέτο ομορφιάς (Λούσιμο, Κούρεμα, Χτένισμα, Μανικιούρ με ημιμόνιμο χρώμα και Σχηματισμό Φρυδιών) μόλις με 15€ στους Αμπελόκηπους

-> Μόνο με 15€ για ένα υπέροχο Spa Massage με ποικίλα αιθέρια έλαια, Peeling για καθαρισμό του δέρματος και μάσκα ενυδάτωσης, διάρκειας 60 λεπτών στο Σύνταγμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
συνέχεια...

Στο μεταξύ, η Τσέλσι συνέτριψε 4-0 εκτός έδρας τη Στόουκ Σίτι, με τον Τζον Γουόλτερς να σημειώνει δύο (!) αυτογκόλ και τον -υπό αποχώρηση- Φρανκ Λάμπαρντ να πετυχαίνει το τρίτο γκολ των «μπλε», ενώ σπουδαία νίκη, στην προσπάθεια που καταβάλλει για παραμονή στην κατηγορία, πέτυχε η Σαουθάμπτον στο «Βίλα Παρκ» επί της Άστον Βίλα (1-0), ξεπερνώντας στη βαθμολογία τους «χωριάτες», που βρίσκονται πλέον στη ζώνη του υποβιβασμού.

Τέλος, η Έβερτον αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα (0-0) με τη Σουόνσι, με τον Απόστολο Βέλλιο να παίρνει στο 82΄ τη θέση του Βίκτορ Ανιτσέμπε στην ενδεκάδα των «τόφις», ενώ η Ρέντινγκ νίκησε 3-2 στο «Μαντεΐσκι» τη Γουέστ Μπρομ, μολονότι οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν 2-0 έως το 82΄!

Σ'αρέσουν οι φθηνές αγορές; Στο iLikeDeals.gr θα βρεις τις καλύτερες προσφορές!

Πηγή: skai.gr